O velikonocích 18. - 21. dubna 2025 budou naše prodejny zavřené. Přejeme Vám veselé Velikonoce.
Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

Kamír & Co. spol. s r.o.

Mobilní jednokonvové dojící zařízení pro kozy 15 ASSK

Mini dojení 15 ASSK je efektivní a kompaktní zařízení určené pro dojení jedné kozy. Díky asynchronnímu motoru zajišťuje tichý a plynulý chod, což přispívá k pohodlnému a rychlému dojení. Tento systém je ideální pro malé farmy a chovatele, kteří hledají spolehlivou a úspornou variantu dojení.

  • Komfortní dojení pro jednu kozu.
  • Asynchronní motor pro tichý a efektivní provoz.
  • Snadná údržba a dlouhá životnost.
  • Kompaktní design šetří místo.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 11611
Mobilní jednokonvové dojící zařízení pro kozy 15 ASSK Mobilní jednokonvové dojící zařízení pro kozy 15 ASSK
Mobilní jednokonvové dojící zařízení pro kozy 15 ASSK Mobilní jednokonvové dojící zařízení pro kozy 15 ASSK
Mobilní jednokonvové dojící zařízení pro kozy 15 ASSK Mobilní jednokonvové dojící zařízení pro kozy 15 ASSK
Mobilní jednokonvové dojící zařízení pro kozy 15 ASSK Mobilní jednokonvové dojící zařízení pro kozy 15 ASSK

22 640,00 Kč bez DPH

C

27 394,40 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 11611
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 15
  • Značka: Driml s.r.o.

Mini dojení 15 ASK je asynchronní zařízení s automatickými podtlakovými ventily pro 1 kozu. Dojí se podtlakem, asynchronně, s pulsním masírováním struků, které stimuluje mléčnou žlázu. Struková pouzdra jsou připojena k nerezové Y spojce a silikonovým hadicím. Mléko se odvádí do transparentní hadice a následně do konve. Nastavení pulzů je možné na hodnotu 55-60 pulsů/min, přičemž podtlak lze snadno upravit otáčením redukčního ventilu. Vakuová pumpa je tichá, s výkonem 125 l/min.
Vakuová nádoba o objemu 15 litrů umožňuje nadojit maximálně 12 litrů mléka. Konev, víko a vzdušník jsou vyrobeny z nerezové oceli. Mobilní základna je z hliníkové slitiny a zařízení váží cca 30 kg. Mini dojení je snadno přenosné, tiché a šetrné k zvířatům i dojiči. Mléčná hadice je transparentní a dobře se čistí.

  • Vakuové mobilní dojení
  • Asynchronní pulzace s poiměrem pulsů 60 / 40
  • Silikonové návlečky
  • Hadice Spagiari
  • Asynchronní pulzátor L 80
  • 230V, 50 Hz, 350W,
  • Váha cca 30kg.
  • Nerezová konev 15L
  • Nerezové víko konve
  • Nerezový vzdušník s odkalovačem, regulací, vakuometrem a madlem
  • Obsah nerezového vzdušníku je 2,5 litru
  • Odlučovač kondenzátu s 10 mikronovým nerezovým filtrem
  • Mobilní základna z hliníkové slitiny
  • Pojezdová kola s ložisky
  • Max. objem nadojeného mléka 12 litrů
  • Doporučujeme současně objednat 2 kanystry proplachu Circo
  • Circo (kyselý i zásaditý proplach), který je nutno posílat vždy na paletě!!

Mini dojení je velmi lehké, pohyblivé, s neotřele jednoduchým a účelným designem. Protáhne se v nouzi dveřmi 60cm a lehce jezdí i po schodech! Velmi tichý dojicí poloautomat je velmi šetrný  jak ke zvířatům,  tak i ke karpálním nervům v zápěstí dojiče.     Mléčná hadice s průřezem 14,5mm x 24,5mm je transparentní, takže je dobře vidět proudící nadojené mléko. Také je jasně vidět,  kdy je hotovo. Dobře a rychle se čistí. Mléčná hadice, a dvojice vzduchových hadic je dlouhá 2m  a je zakončena transparentním sběračem mléka.

Proplach:

Při ručním proplachu je vhodné stáhnout černé gumové manžety ze strukových násadců, vložit do mezikruží 50 ti korunové mince a manžety nasadit zpět. Do kbelíku napustit max 12 l vody teplé cca 40°C, vložit do ní násadce a spustit vývěvu. Po chvilce voda projde mléčnou cestou do dojicí konve a odstraní zbytky mléka. Tuto vodu je třeba vylít. Opět do kbelíku napustit teplou vodu, přidat detergent v doporučené koncentraci 0,4% a postup přesátí mléka opakovat. Po projítí čistícího a desinfekčního roztoku mléčnou cestou do konve vypnou vývěvu, roztok z konve přelít do kbelíku a tento postup 5 x opakovat. Je to důležité a nezbytné pro udržení patřičné hygieny. V horkách letních měsících je vhodné po ukončení proplachu nechat roztok v hadicích (návlečky a víko zavěsit ve stejné výši a hadice spustit do tvaru U) Konečný proplach vlažnou čistou vodou se může provést těsně pře následujícím dojením.

Soubory ke stažení

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].